ÇÖZÜMLERİMİZ

Türkiye pazarına sunduğumuz çözümlerimiz.

Zecurion DLP

Zecurion DLP

Zecurion, şirketlerin dış dünyaya açılan ağ trafiklerinin her biçimi ile çevrimiçi iletişimi izleyen ve hassas bilgilerini tanımlayıp iç ağdan dış dünyaya ayrılmasını önleyen kapsamlı bir veri kaybı önleme (DLP - Data Loss Prevention) ürünüdür.

İNCELE
Gerçek Zamanlı İş Zekası

Gerçek Zamanlı İş Zekası

DataPA OpenAnalytics’in, Progress OpenEdge AppServer üzerine kurulmuş olan benzersiz gerçek zamanlı analiz motoru, iş çevikliğini artırır ve geleneksel iş zekası ile ilgili yaşanan sorunları ortadan kaldırarak daha iyi iş kararları alabilmenizi sağlar.

İNCELE
SoftMaker Office

SoftMaker Office

SoftMaker Office, Microsoft Office'e en uygun alternatiftir: uygun fiyatlı, güçlü, yıldırım hızında ve uyumlu. Windows, Linux ve MacOS işletim sistemlerinin tamamında çalışabilir.

İNCELE
Finstant

Finstant

Finstant, işletmelerin tüm bankalardaki bakiyeleri ile hesap hareketlerini tek bir ekranda gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilmelerini ve hesap hareketlerini otomatik olarak muhasebeleştirebilmelerini sağlayan banka entegrasyon yazılımıdır.

İNCELE
ChronoSphere CRM

ChronoSphere CRM

ChronoSphere CRM, müşterilerinizi ve müşteri adaylarınızı daha akıllıca izlemenizde ve satış fırsatlarına çevirmenizde size yardımcı olur.

İNCELE
IOLO

IOLO

System Mechanic, PC'nizin performansını önemli ölçüde artırabilecek, ince yapılandırma araçlarından oluşan bir pakettir.IOLO'nun sunduğu diğer PC iyileştirme ve bakım yazılımları ile eski bilgisayarlarınız bile ışık hızında çalışacak.

İNCELE