Zgate (TRAFFIC CONTROL)

Zgate(TRAFFIC CONTROL)

Zgate, şirketlerin dış dünyaya açılan ağ trafiklerinin her biçimi ile çevrimiçi iletişimi izleyen ve hassas bilgilerini tanımlayıp iç ağdan dış dünyaya ayrılmasını önleyen kapsamlı bir veri kaybı önleme (DLP - Data Loss Prevention) ürünüdür.

İNCELE
Zlock (DEVICE CONTROL)

Zlock (DEVICE CONTROL)

Zlock, şirket ağının tüm uç noktalarından şirket gizli bilgilerinin sızıntılarına karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır. ZLock sayesinde USB, LPT, COM, IrDA, IEEE 1394, PCMCIA, Bluetooth, Wi-Fi, CD / DVD sürücüleri, yerleşik ağ kartları, yerel ve ağ yazıcıları portlarının tamamını kontrol altında tutmanız sağlanır.

İNCELE
Zlock MAC

Zlock MAC

Zlock Mac ürünü, kullanıcıların farklı USB cihazlarının MAC OS X Mountain Lion, Maverick ve Yosemite işletim sistemleri üzerinde kontrollerinin sağlanmasını ve hassas verilerin dışarıya sızmasını engeller.

İNCELE
Zserver (STORAGE SECURITY)

Zserver (STORAGE SECURITY)

Zserver, sunucularda depolanan verileri ve yedekleme ortamını güvenli bir şekilde korumak için tasarlanmıştır. Sistem, yenilikçi, sofistike bir şifreleme yöntemi kullanarak sabit diskler, disk dizileri ve SAN depolama alanlarındaki bilgileri şifreler. Zserver şifreleme, bilginin buluta taşınması olsun, ister sabit disk kaybı olsun, ortamın fiziksel kontrolü imkansız olduğunda, depolanan bilgileri korur.

İNCELE
Zdiscovery (DISCOVERY)

Zdiscovery (DISCOVERY)

Zdiscovery, depolanan tüm verileri şirket ağlarında tarar, uygun şekilde saklanan gizli bilgileri ortaya çıkarır ve güvenlik politikalarının ihlallerini belirler. ZDiscovery, güvenlik politikalarını ihlal eden hassas, uygun olmayan biçimde depolanan bilgileri saptamak üzere tasarlanmıştır.

İNCELE
Mobile DLP

Mobile DLP

Mobile DLP, Android cihazlar için içerik analizi sunan ve veri koruması için gerekli tüm işlevleri içeren eksiksiz bir veri önleme çözümüdür. Çalışanların mobil cihazları hakkında kurumsal bilgilerin eksiksiz bir şekilde izlenmesini sağlar; bilgi işleme, depolama ve aktarımın çeşitli aşamalarında veri sızıntılarını engeller. Mobile DLP, kullanıcıların mobil cihazları üzerinde gizli belgelerin kopyalarını bulur ve bunların güvenliğini açık ağlar üzerinden aktarmasını engeller. Tüm trafik, korunan bir kurumsal ağ üzerinden yönlendirilir. Hırsızlık ya da kayıp olması durumunda, cihaz sistem yöneticisi tarafından engellenebilir. Ayrıca, SMS ve MMS'in gölge kopyalarını depolamanın yanı sıra, siyah ve beyaz listeleri kullanarak uygulamaların çalışmasını izlemektedir.

İNCELE