Gerçek Zamanlı Analizlerle işinizi daha çevik hale getirin

DataPA OpenAnalytics’in, Progress OpenEdge AppServer üzerine kurulmuş olan benzersiz gerçek zamanlı analiz motoru, iş çevikliğini artırır ve geleneksel iş zekası ile ilgili yaşanan sorunları ortadan kaldırarak daha iyi iş kararları alabilmenizi sağlar. Doğal veritabanı bağlantısı canlı veriyi elde etme ve işleme işlemlerinin saatler veya günler içerisinde değil saniyeler içerisinde tamamlanması anlamına gelir. Herhangi bir kullanıcı dakikalar içerisinde hızlı bir şekilde yeni veri yapıları, canlı verilere duyarlı raporlar, tablolar, grafikler ve sorguları oluşturabilir.

Tek tıklama ile iç yüzünü paylaş

DataPA Enterprise, canlı iş zekasına mobil ve tarayıcı tabanlı olarak erişiminize olanak sunar. Basit bir tıklama işlemi ile herhangi bir yetkilendirilmiş kullanıcı sunucu üzerinde içerik yayınlayabilir ve iş arkadaşlarının herhangi bir cihazdan ve dünyanın herhangi bir yerinden bu anlık veriye erişimi sağlanmış olur.

Zengin Grafikler ve Tablolar

DataPA’in büyüleyici Enterprise Dashboard modülü, iş kullanıcılarına anlık önemli iş performans göstergelerini, hızla nefes kesici tablo ve grafik raporları halinde oluşturmalarına olanak tanır. Canlı verilere dayalı bu grafik raporlar, işinize günümüzün hızla değişen rekabet ortamında rekabet avantajı kazandıracaktır.

Raporlar

DataPA’in sezgisel rapor tasarımcısı, görsel açıdan zengin 3D grafikler, karmaşık gruplar, detay raporlar ve alt raporları dakikalar içerisinde oluşturmanızı veya düzenlemenizi sağlar. Raporlar yaygın olarak kullanılan Adobe PDF, HTML ve MS Word gibi çeşitli biçimlere aktarılabilir ve web üzerinden görüntülenebilir veya iş kullanıcılarına e-mail ile gönderilebilir.

Tek seferlik(Ad-Hoc) Sorgular

DataPA’in benzersiz karmaşıklık yönetim motoru ve canlı analiz motoru, iş kullanıcılarına canlı veri üzerinde hızlı bir şekilde yeni veri yapıları ve sorgular oluşturma olanağı sunar. Geleneksel iş zekası uygulamalarının eksikliklerini aşmak için, DataPA kullanıcılara verilerine iş uygulamaları üzerinden erişim ve etkileşim adımını da sunuyor.

Planlanmış Raporlar ve Sorgular

OpenAnalytics, planlanmış raporları ve sorguları otomatik olarak bir kullanıcı listesine e-mail göndererek veya bir web sitesinde güncelleyerek iş süreçlerini optimize eder. PDF, HTML, Word, text ve resim gibi tüm ortak formatları destekler, Scheduler, kullanıcılara işlerinde kullandıkları birçok karmaşık raporlama görevlerini otomatikleştirme olanağı sunar.