Yazılımınızı daha fazla güzelleştirin, görselleştirin ve daha kolay satın

Bir yazılımın satışı söz konusu olduğu zaman, görünümü önem kazanır. Müşteri beklentilerini aşmak, OpenEdge uygulamanıza dakikalar içerisinde gömülü olarak güzel görünen, gerçek zamanlı grafikler, tablolar, çizelgeler ve raporlar ekleyebilmek hem satış sunumu sırasında hem de üretim ortamında büyük avantaj sağlayacaktır.

Mevcut müşterilerinizden daha fazla gelir elde edin

Müşterilerinize kendi yazılımınıza göre tasarlanmış ve sizin markanızı taşıyan gömülü bir iş zekasını ERP modülü olarak teklif edin. Onlara kendi iş zekasını oluşturmayı ve anında herhangi bir cihaza veya yere dağıtma imkanı sunun.

Tüm OpenEdge teknolojileri ile sorunsuz entegrasyon

DataPA OpenAnalytics, OpenEdge uzmanları tarafından, OpenEdge Uygulama Geliştiriciler için tasarlanmış, tek eksiksiz iş zekasıdır. SDK’mız (Yazılım Geliştirme Kiti), GUI for .Net için doğal .Net bileşenlerini, Progress GUI için ActiveX Com bileşenlerini ve Progress Pacific(Rollbase) ile WebSpeed için web tabanlı bileşenleri içerir.

İş mantığınız ile sorunsuz entegrasyon

DataPA’in benzersiz olarak Progress OpenEdge AppServer kullanımı sayesinde, uygulama geliştiricilerinizin kendi ABL/4GL kodları, raporlar, sorgular ve grafik tablolar oluşturmak için oldukları gibi kullanılabilirler. Bunun sonucunda geliştirme ve bakım zamanı ile canlı sisteme dağıtma maliyeti ve zamanı düşer. Ayrıca karmaşık raporlar iş uygulamanızın performansını etkilemeden çalışacaktır.

Telif Hakkı alımı ile ücretsiz müşteri dağıtımı

Tek bir ödeme veya yıllık ödeme planı seçenekleriyle, OEM sözleşmemiz size uygulamanıza büyüleyici raporlar, grafikler ve sorgular eklemenize ve hiçbir ekstra ücret ödemeden tüm müşterilerinize dağıtmanıza olanak sunar.