DataPA Enterprise ile heryerde gerçek zamanlı raporlama

Tek tıklama ile iç yüzünü paylaş

DataPA Enterprise, gerçek zamanlı iş zekanıza mobil ve web üzerinden erişim sağlamanıza olanak sunan bir sunucu uygulamasıdır. Basit bir tıklama işlemi ile herhangi bir kimliği doğrulanmış kullanıcı, bir içeriği sunucuda yayınlayarak, dünya üzerinde herhangi bir yerden anlık erişimi olan çalışma arkadaşlarının buna erişmesini sağlayabilir.

Gerçek zamanlı etkileşimli grafikler heryerde

Dakikalar içerisinde görsel olarak büyüleyici, etkileşimli grafikler oluşturun ve yayınlayın. Çalışma arkadaşlarınız, iş ortaklarınız, tedarikçileriniz ve müşterileriniz bu raporları filtreleyebilsin, alt raporlamalarına ulaşabilsin ve gerçek zamanlı canlı veriye web tarayıcı üzerinden erişebilsin. DataPA OpenAnalytics ile işinizin iç yüzünü ortaya koyacak büyüleyici içerikler oluşturma görevini herhangi bir çalışanınız dakikalar içerisinde kavrayıp kullanıcı dostu arayüz ile bu veriyi yoğurmaya başlayacaktır. Basit bir oturum açma işlemi ile internet üzerinden güvenli bir şekilde paylaşılan bu grafik ve raporlar, çalışma arkadaşlarınıza, iş ortaklarınıza ve müşterilerinize heryerde gerek duydukları bilgiyi anlık olarak sunacaktır.

Verilerinizle herhangi bir yerde ve zamanda irtibatta kalın

DataPA Enterprise, özel mobil uygulaması ile gerçek zamanlı bilgiyi istenilen yerde ve zamanda sağlar. Basit bir şekilde gezinmek için, uygulamanın kullanıcı dostu ara yüzüne dokunmanız ile modern mobil platformun sunduğu, kullanıcılara veriyi ulaştırmak için çalışmakta olan, zengin ve gerçek zamanlı içeriğin gücünü hissedeceksiniz.

İş kullanıcıları tarafından oluşturulmuş etkileşimli raporlar, mobil ve tablet cihazınıza güzelce uyarlanarak organizasyonunuzda gerçek zamanlı olarak neler olup bittiğini görmenizi sağlayacaktır.