Gerçek Zamanlı Analizler ile daha iyi kararlar verin

Gerçek zamanlı bilgi ile organizasyonunuzun çevikliğini artırın

Çevik bir iş zekası, sürekli olarak doğru ve  gerekli bilgileri sağlamak amacıyla herhangi bir organizasyonun değişen taleplerine, çok az çaba harcayarak, hızlı uyum sağlayabilme kabiliyetine sahip bir platform gerektirir. Operasyonel iş uygulamalarından gerçek zamanlı olarak veri çekme yeteneğine sahip olan ve gerçek zamanlı olarak bu veriyi çevik iş zekasına aktarıp yoğurabilen ve dinamik iş ortamlarında her geçen gün artan sorularınızın tamamını yanıtlayabilecek kapasiteye sahip olan bizim tutkuyla inandığımız tek bir çözüm mevcut.

DataPA OpenAnalytics’in, Progress OpenEdge AppServer teknolojisi üzerine inşa edilmiş benzersiz gerçek zamanlı analiz motoru, iş çevikliğinizi artırır ve geleneksel iş zekası uygulamaları ile ilişkili tüm problemleri ortadan kaldırarak daha iyi iş kararları verebilmenizi sağlar. Doğal veritabanı bağlantısı canlı veriyi elde etme ve işleme işlemlerinin saatler veya günler içerisinde değil saniyeler içerisinde tamamlanması anlamına gelir. Herhangi bir kullanıcı, gerçek zamanlı veri üzerine dakikalar içerisinde yeni veri yapıları, duyarlı raporlar, görsel grafikler ve sorgular oluşturabilir.

İş kullanıcılarını gerçek zamanlı yeniliklerle güçlendirin

DataPA OpenAnalytics’in benzersiz gerçek zamanlı analiz motoru ile BT uzmanları sahip oldukları bilgileri bu gerçek zamanlı veri framework’üne uygulayabilecekler ve aynı zamanda herhangi bir kullanıcıya gerçek zamanlı operasyonel veri, veri yönetim kalitesi ve güvenliği ile ilgili yenilikçi sorular sorabilmelerine olanak sunacak. Yenilik ve gelişim böylece birbirini tetikleyerek verinin daha kabiliyetli kullanılmasını sağlayacaktır.

Karmaşık iş mantığı Progress OpenEdge’in endüstri lideri yazılım dili olan Advanced Business Language(ABL/4GL) ile ifade edilebilir. Gömülü veri farkındalığı ile, ABL, BT uzmanlarına, herkes tarafından anlaşılır terminoloji, hızlı ve zengin ifade imkanı ile kaldıraç etkisi yaratır.

Kurumsal ölçekte çapraz platform entegrasyonu

DataPA OpenAnalytics’in Progress OpenEdge AppServer teknoljisi üzerinde kurulu, benzersiz gerçek zamanlı analiz motoru, kullanıcılara herhangi bir veri kaynağından elde edilmiş, etkileşimli görsel grafikler, raporlar ve sorgular oluşturmalarına olanak sunar. Bu veri kaynakları ilişikisel veritabanları veya Excel gibi dosyalar veya web servisler olabilir. Basit bir yapılandırma ekranı, BT uzmanlarına bu sağlam Progress OpenEdge  AppServer mimarisi sayesinde, farklı mimariler ve fiziksel platformlar arasında bağlantı kurabilme, yük dengeleme ve bağlantı yönetimi yapabilme imkanı sunar.